Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
5 postów 0 komentarzy

referendum

referendum - Jesteśmy warci lepszej władzy, władzy odpowiedzialnej, konstruktywnej, przychylnej mieszkańcom, a nie tak jak obecnie, władzy aroganckiej, wyobcowanej i stojącej ponad prawem.

Niech pani prezydent idzie siedzieć

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Można było się spodziewać, że przed referendum w sprawie odwołania prezydent Warszawy będą się działy cuda, ale mało kto spodziewał się, że aż takie.

Hannie Gronkiewicz-Waltz udało się już uzdrowić chore opłaty za wywóz śmieci, wysłać do mieszkańców głosicieli dobrej nowiny (urzędnicy będą chodzić po domach i opowiedzą o obniżkach podatku), wstrzymać metro i ruszyć rowery, a teraz postanowiła dokonać cudownego rozmnożenia plenerowych siłowni.

Wystarczyło, że usiadła na chwilę na jednym ze sprzętów na Bemowie i natychmiast doznała olśnienia – siłowni powinno być więcej. Strach pomyśleć, co by się stało, gdyby nie znalazła się tam w garsonce i butach na wysokim obcasie, tylko w dresach i adidasach. Czy siłowni byłoby tysiąc? Może pięć tysięcy?

Mając tak utalentowanego prezydenta, nie sposób nie skorzystać z okazji i zadbać w ten sposób o rozwój miasta. Przygotowaliśmy plan dnia pani prezydent ze szczególnym uwzględnieniem miejsc, gdzie powinna siadać.

Na początek warto byłoby zaprowadzić panią prezydent na plac zabaw dla dzieci. Gdyby siadła tam na huśtawce, być może najmłodsi w Warszawie wkrótce mogliby bezpieczenie bawić się na otwartych przestrzeniach, a nie w samotności na grodzonych osiedlach. Żeby nie zmieniać zbyt szybko otoczenia, pani prezydent powinna z placu zabaw udać się do żłobka. Młodzi rodzice byliby z pewnością zachwyceni, gdyby pani prezydent posiedziała tam chociaż piętnaście minut, dzięki czemu zamiast wydawać krocie na opiekunkę, mogliby zostawić swoje pociechy w jednym z setki nowopowstałych żłobków.

Również rodzice przedszkolaków na pewno chcieliby zobaczyć Hannę Gronkiewicz-Waltz w placówce, do której uczęszcza jej dziecko. Stamtąd prezydent Warszawy mogłaby się przenieść do szkół i w placówce każdego typu posiedzieć kilka minut.

Podróżować powinna jednak specjalnie dobranymi liniami autobusowymi i tramwajowymi. Np. pasażerowie autobusu 517 na pewno by się ucieszyli, gdyby po takiej podróży rozmnożyła się liczba autobusów obsługujących tę linię. Podobnie z tymi jadącymi na Białołękę czy Targówek.

Wakacje sprzyjają pani prezydent – skoro zamknięte są dwie stacje metra, to może specjaliści ratusza od PR powinni posadzić Hannę Gronkiewicz-Waltz na jednej z nich. Gdyby w kilka minut udało jej się wysiedzieć przynajmniej 5 linii metra, wiele problemów komunikacyjnych miasta zostałoby natychmiast zażegnanych.

Na pewno warto byłoby też zamknąć na pół godziny most Północny i posadzić tam naszą panią prezydent. Kierowcy wprawdzie przez chwilę będą mieli gorzej, ale jeśli z tego siedzenia wykluje się most Krasińskiego, most Południowy i parę innych przepraw, uznają, że było warto.

Mieszkańcy Ursynowa na pewno chętnie zaproszą panią prezydent na miejsce, gdzie ma powstać Szpital Południowy. Gdyby usiadła tam chociaż na pięć minut, na pewno wkrótce budowa tak potrzebnej inwestycji ruszyłaby z kopyta.

Z kolei mieszkańcy Pragi-Północ zapraszają do mieszkania komunalnego. Obiecują dobrą herbatę i coś dobrego na ząb, byle tylko pani prezydent chciała siedzieć tam jak najdłużej. Być może wtedy zamiast w ruderach bez ciepłej wody i toalety, mieszkaliby w lokalach, które nie urągają godności człowieka.

Jeśli uda się spełnić te wszystkie założenia, zarzuty, że prezydent Warszawy “tylko siedzi i nic nie robi” będą wreszcie chybione.

 

źródło: wws.org.pl

KOMENTARZE

 • To ile będą
  wynosić koszty tych posiedzeń HGW w wymienionych miejscach? Tysiąc szkół, tysiąc przedszkoli, tysiąc żłobków... Kto za to zapłaci?
 • "Siedzieć" jak to dobrze zrozumieć?
  Tytuł artykułu "Niech Pani Prezydent Idzie "SIEDZIEĆ""
  Zapraszam do przeczytania do czego doprowadziło OTOCZENIE
  Pani Prezydent Warszawy, Hanny Gronkiewicz-Waltz.
  Udostępniła swój podpis " z upoważnienia Prezydenta M.St. Warszawy"
  a teraz, czy pójdzie za to SIEDZIEĆ ?!?!?! czy Ci którzy podpisywali w jej imieniu ............
  Przeczytaj, do czego posunęli się współpracownicy HGW z jej upoważnienia;
  http://www.nowyekran.net/comments/10922,rudolf
  Zbrodniarzy normalnie się kara.
  - Co będzie z tymi którzy podpisują " z upoważnienia Prezydenta M.St. Warszawy" i doprowadzają do ŚMIERCI ?
  Co będzie z tymi którzy podpisują " z upoważnienia Prezydenta M.St. Warszawy" i są ZŁODZIEJAMI ?
  Co będzie z tymi którzy podpisują " z upoważnienia Prezydenta M.St. Warszawy" i NĘKAJĄ ofiarę ?
  Co będzie z tymi którzy podpisują " z upoważnienia Prezydenta M.St. Warszawy" i są OSZUSTAMI ?

  Kto ma SIEDZIEĆ ?
  Za Upodloną, Uśmierconą Rodzinę Ryszarda Dębskiego i jego samego
  http://www.nowyekran.net/comments/10922,rudolf

OSTATNIE POSTY

więcej